Dlaczego haczyki VMC?

Dlaczego haczyki VMC ?
Odpowiedz jest prosta.
VMC to sto lat historii, doświadczenia, profesjonalizmu w produkcji haczyków które
to przekładają się w najwyższą jakość wytwarzanych produktów.
Na początku mojej przygody wędkarskiej która trwa do dziś i stała się pasją mojego życia, jednymi z pierwszych haczyków na które wówczas trafiłem były właśnie haki VMC.
Były to czasy kiedy o wszystko było ciężko, zdobycie sprzętu wędkarskiego, a co za tym idzie haczyków wcale nie było proste. Wyrażając się łagodnie "pożyczałem", a śmieszniej "podprowadzałem" wtedy haczyki mojemu dziadkowi który wówczas nie był z tego powodu najszczęśliwszym człowiekiem, ale to właśnie dziadek pokazał mi i zaszczepił we mnie wędkarstwo.
Skłamał bym, gdybym powiedział, że przez cały okres mojej przygody wędkarskiej już blisko 25 letniej, używałem tylko haków VMC.
Przez te wszystkie lata próbowałem najróżniejszego sprzętu wędkarskiego przeróżnych marek.
Tak samo było z haczykami.
Uciążliwym było, iż inne firmy posiadały w swojej ofercie ograniczony wybór modeli haczyków tj. ich geometrii, kształtu oraz koloru. Działo sie tak dlatego, ponieważ poszczególne firmy mające w swojej ofercie haczyki same nie były ich producentami, a jedynie wyprodukowane przez inne firmy haczyki pakowane były w opakowania tych firm i sprzedawane jako własne. Fakt ten bardzo ograniczał i nadal ogranicza szeroki wachlarz modeli czy wersji danego produktu.
Wiele lat spędzonych nad wodą jak również doświadczenie nabyte w trakcie udziału w niezliczonej ilości zawodów wędkarskich, treningów, czy choćby wędkowania rekreacyjnego, spowodowały, iż przed kilkoma laty doceniłem najwyższą jakość, niezawodność sprzętu producenta VMC , jej bardzo szeroką ofertę produktów które stosuje do dziś.
Nowa bardzo szeroka oferta produktów VMC pozwala mi na znalezienie wszystkiego czego potrzebuje wędkarz w jednym miejscu w najwyższej jakości.

Dodam że wybór i dopasowanie haczyków to niejednokrotnie kwestia osobista, często też słyszymy lub czytamy: to jest haczyk na taki rodzaj wody, taki rodzaj przynęty i na taką rybę. Jednak to my sami musimy stwierdzić, że dany haczyk spełnia nasze oczekiwania, odpowiada nam i mamy do niego zaufanie często w ekstremalnych warunkach, lub niezmiernie ważnych np. w trakcie holu okazu mogącego dać wygraną w trakcie zawodów wędkarskich.
Dla ciekawości dodam, iż moje przekonanie i zaufanie do haczyków VMC ma swoje podłoże na min.na gruncie odnoszonych przeze mnie sukcesów sportowych czy osobistych w wędkarstwie.
Pragnę przedstawić Państwu ofertę sprzętu najwyższej jakości produkowanego przez firmę do której od wielu lat mam wielkie zaufanie.