Po targach Rybomania 2014

Mija równy tydzień od zakończenia targów wędkarskich RYBOMANIA 2014 w Poznaniu, Niestety obowiązki związane min. z praca zawodową i brak czasu, nie pozwoliły do od razu podzielić się z Wami wrażeniami wyniesionymi z tegorocznych targów. Jak zwykle tego typu impreza to czas do zapoznania się z nowościami różnych producentów i prezentujących ich firm, oraz cenne spotkania kolegów "po kiju". Osobiście miałem tą przyjemność i zostałem podwójnie wyróżniony, ponieważ w trakcie sobotniego pokazu miałem możliwość i przyjemność prezentowania moich ulubionych haków VMC na stoisku firmy NORMARK POLSKA, a także z ogromną przyjemnością zapoznałem dwie przemiłe Panie Venema Bianca Lizette Beunders zwyciężczynie World Carp Classic 2013.
Tegoroczne targi pokazały jak dynamicznie rozwija się wędkarstwo karpiowe i zdobywa uznanie wśród wędkarzy. Firmy z ofertą karpiową praktycznie zdominowały tegoroczne targi, stąd też takie spostrzeżenie moje jak i towarzyszącego mi juniora z Partyka Iwaniak- typowych spławikowców.
Jako spławikowiec, oraz koneser dobrego sprzętu znalazłem tez coś dla siebie, co w pełni usatysfakcjonowało mnie, oraz moje wymagania. W mojej ocenie należy wyróżnić dwie firmy: DAIWA która zaprezentowała piękne wszechstronne stoisko prezentujące sprzęt do wszystkich metod połowu, moja uwagę przykuły głównie „TYCZKI” AIRITY i TURNAMET - piękne wędki. Bezapelacyjnym hitem było dla mnie oczywiście stoisko firmy NORMARK POLSKA, firma Normak jest na polskim rynku przedstawicielem kilku znakomitych światowych firm mianowicie: SHIMANO, VMC, RAPALA, SUFIX, ACE, CARP SPIRYT i oczywiście DYBAMIETE BAITS. Na stoisku tym mogliśmy znaleźć sprzęt najwyższej jakości: znakomite kołowrotki SHIMANO, bestseller, fenomenalny kołowrotek - AERO CI14 to po prostu poezja pod każdym względem. Z przyjemnością zapoznałem się z ofertą wspaniałych "odległościówek" firmy SHIMANO jak i feederami, ostatnio coraz częściej sięgam do tej metody. Na stoisku tym każdy wędkarz znalazł coś dla siebie, spinningiści mogli zapoznać się z szeroką ofertą woblerów RAPALA, pudelek do sztucznych przynęt PLANO, oraz zobaczyć kołowrotki SHIMANO. Karpiarze mogli zapoznać się z ofertą kulek proteinowych, peletów zanęt firmy DYNAMITE BAITS, oraz pełnego wyposażenia : namioty, pontony, maty, oraz ...wiele by jeszcze wymieniać. Reasumując firma NORMARK pamiętała o wszystkich wędkarzach łowiących różnymi metodami, od przysłowiowych a wartościowych "niedzielnych wędkarzy", po zawodowców. Ogromny SZACUN dla firmy NORMARK za promowanie wędkarstwa wśród dzieci, wprowadzenie do oferty kolorowych wędek z serii Angry Birds Fishing , zestawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród towarzyszących rodzicom dzieciom.
Serdecznie zapraszam na małą foto-relację z targów.
 

Foto : Po targach Rybomania 2014


img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img