SHIMANO

 Shimano dąży do doskonałości, którą oferuje nie tylko profesjonalistom, ale także niedzielnym i początkującym wędkarzom. Podstawą udanego połowu jest odpowiednio dobrany kołowrotek oraz wędzisko. Systemy, które zrewolucjonizowały wędkarstwo, doskonała i precyzyjna technologia wykonania, niezniszczalne materiały i tworzywa to wszystko znajdziesz w bogatej gamie sprzętu Shimano pozwalającego na wędkowanie we wszystkich stylach i na każdym łowisku. Oto przełomowa generacja kołowrotków Shimano, realizująca koncepcję, która radykalnie podnosi jakość nowych wyrobów.

Celem Shimano® zawsze jest tworzenie serii wędzisk, które nie tylko są tak zaawansowane technologicznie i tak dobrze przyjmowane przez wędkarzy jak nasze kołowrotki, ale także tworzenie perfekcyjnych zestawów wędzisko - kołowrotek. Kreujemy produkty, które można łatwo zestawiać w kombinacje sprzętowe, dobrze wyważone, tak precyzyjne i wygodne w użyciu, że byś czuł, jakby były przedłużeniem Twojego ramienia. Shimano® Total Integration jest koncepcją, która pomaga osiągać ten cel. Robimy to w ten sposób, że zestawiamy najlepsze rozwiązania systemu Shimano® Synergy w serii wędzisk, które są projektowane, żeby doskonale pracować w parze z kołowrotkiem Shimano®. Rezultatem są serie wędzisk oferujących parametry odpowiednie do różnych warunków i metod wędkowania.

Normark Polska
Działa na polskim rynku od 1994 roku i mamy zaszczyt i przyjemność oferować w naszej sieci dystrybucji produkty z najwyższych światowych półek:
Rapala, Shimano, Humminbird, Minnkota, Marttiini, Sufix, Plano i wiele innych -, zresztą, aby poznać je wszystkie wystarczy odwiedzić stronę: www.normark.pl

Foto : SHIMANO


img
img
img