TOPIX PECHE

Witam wszystkich sympatyków wędkarstwa, nazywam się Mariusz Sułek, wraz z kolegami jesteśmy twórcami nowego portalu Wędkarskiego o nazwie TOPIX PECHE.
Ideą naszego portalu jest prezentacja, zapoznanie wędkarzy z firmami które od lat produkują sprzęt wędkarski oraz podzielić się naszym doświadczeniem i godzinami spedzonymi nad wodą.
Niejednokrotnie firmy miały i mają ogromny wpływ na ten sport oraz kształtowały wędkarstwo, jedną z nich jest firma VMC która od blisko 100 lat produkuje znakomite haczyki, ku mojemu zdziwieniu wielu młodych wędkarzy nawet nie słyszało o takiej firmie.
Jak wspomniałem na wstępie portal ten tworzy mała grupa entuzjastów wędkarstwa do której zaliczają się Robert Wolak czołowy Polski karpiarz zawodnik TEAM TRIBAL SHIMANO, to Robert podzieli się z nami wiedzą i tajnikami z zakresu wędkarstwa karpiowego. Ja osobiście postaram się przybliżyć metodę spławikową, podzielić się z państwem wiedzą ciekawostkami i doświadczeniem nabytym w trakcie wieloletniego łowienia właśnie tą metodą. Jesteśmy świadomi że nasze przedsięwzięcie nie jest oryginalne i nie jesteśmy pierwsi w tworzeniu portalu na temat wędkarstwa, postanowiliśmy jednak rozpocząć od bezpośredniego kontaktu z naszym wspólnym celem a mianowicie rybą , dlatego też jednogłośnie postanowiliśmy że pierwszy artykuł w naszym portalu będzie o haczykach co znakomicie nawiązuje do zapowiedzi naszego serwisu.

Firma NORMARK POLSKA objęła patronatem nasze starty i działania,
zapewnia nam sprzęt najlepszych światowych marek.

Zaczynamy!!!

Dlaczego haczyki VMC?

Pozdrawiam i życzę ciekawej lektury Mariusz Sułek